Manta Maja kontorihotellis toimuvad koolitused leiate SIIT!

 

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Majandusmängude ring

17. sept. 2018 -27. mai 2019

21€ – 31€

Kuidas rääkida lapsega rahast, kogumisest, investeerimisest, oma äri pidamisest?

Erahuvikool Mängides Targaks poolt korraldavates majandusmängude ringis saame parema ettekujutuse meid ümbritsevast rahamaailmast läbi arendavate ja eakohaste lauamängudega. Noorematele on mõeldud mängud nagu Hotell, Happy Pigs, Farmer, Cashflow for kids , Katani asustajad jpt.Vanema vanusegrupiga mängime Cashflow, Power Grid, Aquire, Factory Manager jpt. Oluline on ka meeskonnatöö oskus ja selleks kasutame mänge nagu Pandemic, Scotland Yard, Forbbden Desert jt. Kindlasti ei puudu meie mängude valikust kõigile tuttav Monopoly.

Ring toimub esmaspäeviti ja on mõeldud kahele vanusegrupile. Algusega kell 14:00 on ring mõeldud noorematele lastele alates 8a ja algusega kell 15:00 algab ring lastele alates 10+ vanusest. Nooremate ring kestab 60 min ja vanemate ring kestab 2 x 60 min. 

Ringi kuutasu on 1×60 min (ehk noorematel) 21 € ja 2×60 min (ehk vanematel) 31€.

Ringitegevust viib läbi Erahuvikool Mängides Targaks, kes on registreeritud EHISes ja laste koolituskuludelt on võimalik tulumaksu tagasi küsida.  Ringe viib läbi Merike Koort, kes on tegelenud nende ringidega juba aastaid teistes koolides ja noortekeskustes.

 

Rohkem infot ja registreerimine Mängides Targaks kodulehel.

Detailid

Algus:
17. sept. 2018
Lõpp:
27 mai
Hind:
21€ – 31€

Toimumiskoht

Manta Maja III korruse õppeklass
Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn

Korraldaja

Merike Koort

Huviala- ja koolitustingimused leiad SIIT.