Manta Maja kontorihotellis toimuvad koolitused leiate SIIT!

 

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Robootika huvialaring

10. sept. 2018 -27. mai 2019

40€ kuus

REGISTREERU!

Huviala- ja koolitustingimused leiad siit.
Tribe Loading Animation Image

Robootikaringi toimub igal esmaspäeval Manta Maja I korruse õppeklassis. Osalejatel on võimalus valida kahe õppegrupi vahel:

  • I õppegrupp, huvialaring toimub kell 15.00-16.30
  • II õppegrupp, huvialaring toimub kell 16.40-18.10

Registreerumisel palume märkida lahtrisse “Märkused ja küsimused“, millise õppegrupiga soovite liituda.

 

Huvialaringi on oodatud kõik algklasside (vanuses 7-11) õpilased, kes tunnevad huvi robootika ja masinaehituse vastu.  Ringitegevuse eesmärgiks on viia osalejad kurssi mehhatroonika alustega (masinate ehitus ja juhtimine) ning anda lastele piisav oskus haridusrobotite kasutamiseks tavakoolis. Eelneva saavutamiseks tutvustatakse robootika huvialaringis erinevate haridusrobotite ehitust ja kasutamist (programmeerimist).

Robootika on võimalusterohke huviala, mis arendab ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning õpetab tegevusi läbi mõtlema ja planeerima. Programmeerimine ei ole sugugi igav koodikirjutamine, vaid läbi erinevate mängude saab sellest lõbus ja haarav tegevus.

Ringis kasutatakse erinevaid hariduslikke roboteid: Ozobot, mBot, CodeBug, Little Robot Friends, Moss, Cubroid, Sphero. Nende abil saab valmis ehitada liikuvaid roboteid, juhtida neid tahvli/telefoniga või programmeerida paberile joonistatud joonte ning visuaalse programmeerimiskeele abil.

Lisaks on võimalik õppida Arduino platvormil C programmeerimiskeelt ja Raspberry Pi abil Pythoni programmeerimiskeelt. Kasutada saab erinevaid riistvaravahendeid (näiteks led lambid, andurid, mootorid jne) ning selle käigus omandada teadmisi robotite ehitamisest.
Kõik tundides toimunud tegevused on üleval ka robootika- ja programmeerimisringi kodulehel: https://robootika.digipurk.ee

 

Vaata robootika huvialaringi tutvustavat videot:

 

Ringi maksumus on 40 € kuus (perioodil september kuni detsember). Kui ühest perest registreerub huviringi rohkem kui üks laps, siis on osalustasu iga järgmise lapse jaoks 30 € kuus.  Õpilastel võiksid huvialaringis olla kaasas isiklik arvuti või tahvelarvuti.

Ringitegevust juhendab Ringa Rooteman, kes on tehnilise haridusega valdkonna spetsialist omades pikaaegset kogemust programmeerimises.

 

Huvialaringi toimumisajad käesoleval õppeaastal
September Oktoober November Detsember Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai
10. sept 1. okt 5. nov 3. dets 7. jaan 4. veeb 4. märts 1. aprill 6. mai
17. sept 8. okt 12. nov 10. dets 14. jaan 11. veeb 11. märts 8. aprill 13. mai
24. sept 15. okt 19. nov 17. dets 21. jaan 18. veeb 18. märts 15. aprill 20. mai
  22. okt 26. nov   28. jaan 25. veeb 25. märts 22. aprill 27. mai
  29. okt           29. aprill  

 

Kohtade arv ringis on piiratud!

 

Detailid

Algus:
10. sept. 2018
Lõpp:
27 mai
Hind:
40€ kuus

Toimumiskoht

Manta Maja I korruse õppeklass
Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn

Korraldaja

Ringa Rooteman

Huviala- ja koolitustingimused leiad SIIT.